SKILLS - AVSLUTAD °AUKTION° Här har vi två stycken urcoola kuddar samt en Magväska plus lite småpynt 😍 Kuddar: 99kr/st Magväska:129kr Djurhuvud: 25kr/st Totalt värde: 377kr Får vi ett start bud på
Bilder för 1724762. GUNNAR NYLUND. HERMELIN, keramik, Rörstrand, signerad, 1900-tal. | Keramik, Prylar, Rörstrand