PAOK Basketball Retro - Νιώθω πως τόσα χρόνια μέσα από αυτή τη σελίδα δεν έχω αποτίσει τον πρέποντα φόρο τιμής σε έναν από τους μεγαλύτερους μπασκετάνθρωπους αυτού του τόπου. Ο Θόδωρος Ροδόπουλος,
Μουσείο Basketball ΧΑΝΘ - 👉Σαν σήμερα, 4 Ιουνίου του 1944 γεννήθηκε στην Θεσσαλονίκη ένας από τους σπουδαιότερους προπονητές της Χ.Α.Ν.Θ. ,ο Θόδωρος Ροδόπουλος. 👉«Από το ποδόσφαιρο ξεκίνησα, έλεγαν μάλιστα πως ήμουν και
![Το Basket στην Κρήτη και σε όλο τον Κόσμο: Θεόδωρος Ροδόπουλος : "σε όλα τα πράγματα χρειάζεται υπομονή και επιμονή" ! Το Basket στην Κρήτη και σε όλο τον Κόσμο: Θεόδωρος Ροδόπουλος : "σε όλα τα πράγματα χρειάζεται υπομονή και επιμονή" !](http://4.bp.blogspot.com/_4wUMAnR0OyM/SlYR5jwFQsI/AAAAAAAAA1E/x_xTIPX0Wgg/s280/%CE%A1%CE%BF%CE%B4%CF%8C%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%BF%CF%82+-+1.gif)
Το Basket στην Κρήτη και σε όλο τον Κόσμο: Θεόδωρος Ροδόπουλος : "σε όλα τα πράγματα χρειάζεται υπομονή και επιμονή" !
![Στέλιος Πουλιανίτης στο Eurohoops: "Τεράστια χαρά που συγκίνησα τον πατέρα μου, παλεύω και για εκείνον" - Eurohoops Στέλιος Πουλιανίτης στο Eurohoops: "Τεράστια χαρά που συγκίνησα τον πατέρα μου, παλεύω και για εκείνον" - Eurohoops](https://images.eurohoops.net/2022/03/a3ec0aa0-poulianitis_stelios.jpg)
Στέλιος Πουλιανίτης στο Eurohoops: "Τεράστια χαρά που συγκίνησα τον πατέρα μου, παλεύω και για εκείνον" - Eurohoops
![Ο Θόδωρος Ροδόπουλος και ο Σάββας Καμπερίδης στο All Star Basketball Camp 2020 - Εκπαιδευτήρια Ε. Μαντουλίδη Ο Θόδωρος Ροδόπουλος και ο Σάββας Καμπερίδης στο All Star Basketball Camp 2020 - Εκπαιδευτήρια Ε. Μαντουλίδη](https://mandoulides.edu.gr/wp-content/uploads/2020/07/Rodopoulos-me-Nikolaidi-1024x647.jpg)